تولید شلوار زنانه
خانه / شلوار تیار زنانه / مراکز فروش شلوار تیار زنانه

مراکز فروش شلوار تیار زنانه

شلوار تیار زنانه به علت کیفیت بالا و نیز لطافت مناسب، از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین انواع شلوار زنانه بوده که مراکز فروش زیادی در سراسر کشور دارد.

مراکز فروش پوشاک زنانه با قیمت مناسب

در ایران و تهران مراکز فروشی که می توان در آن ها پوشاک زنانه بویژه شلوار تیار برای خرید پیدا کرد، زیاد است. پاساژ های، تندیس، قائم و نیز  گلستان جزو این موارد هستند.

  • قائم

پاساژ قائم مرکز خرید دیگری در محدوده تجریش بوده که نسبت به تندیس پوشاک را به بهای ارزانتری در اختیار مشتریان قرار داده که بافت متفاوتی از مشتریان را ایجاد می کند.

شلوار تیار زنانه

انواع شلوارهای زنانه نظیر تیار، چسبان و پارچه ای در فروشگاههای لباس زنانه قابل تهیه می باشد.

  • گلستان

پاساژ گلستان در محدوه میدان پونک اجناس ارزان و با قیمت مناسبتری عرضه می کند و برای پوشاک زنانه فروشگاههای متنوعی دارد که اغلب سلیقه ها را راضی می کند.

  • میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور در شهرک غرب از گزینه های اصلی بانوان تهرانی برای خرید البسه به شمار می رود. این مجموعه تجاری دارای چندین طبقه با مغازه های زیاد است و انواع مختلفی از اجناس در آن عرضه می شود. از اجناس از شیک و گران گرفته تا لباسهای ارزانتر.

شلوار تیار زنانه

مراکز عرضه پوشاک مارک

  • تندیس

یکی از پاساژهای شلوغ تهران واقع در بالای میدان تجریش که پوشاک و شلوارهای زنانه شیک و اغلب گران قیمتی دارد. این مرکز خرید غالبا مشتریان خاصی دارد که اغلب لباسهای مارک و خارجی را خریداری می کنند. 

  • هایپر استار

این مرکز تجاری جزو مراکزی است که بسیاری آن را نظیر موارد خارجی می‌دانند. هایپراستار چندین فروشگاه مارک داشته که دامنه قیمتی خیلی بالایی دارند اما گاه در ایام حراج پر از مشتری هستند.

این مرکز که چند وقتی است شروع بکار کرده، بانوانی را که به دنبال خریدهای خاص بوده و به پول اهمیتی نمی دهند، بخود جذب کرده است چرا که این مرکز تجاری بسیاری از برند های معروف را گرد هم آورده است و البته در کنار آنها فروشگاههایی هم هستند که با قیمت مناسب لباس زنانه و شلوارهای متنوع نظیر پارچه ای یا تیار را عرضه می کنند.

  • تیراژه

مرکز خرید تیراژه چند سالی است که یکی از مهمترین قطب‌های خرید در غرب تهران شده است، و فروشگاههای پوشاک زنانه قسمت بزرگی از فضای آن بخود اختصاص داده اند. در این مرکز تجاری انواع کالاها با بهای متفاوت عرضه می گردد اما به طور کلی دارای دامنه قیمتی متوسط است.

شلوار تیار زنانه

به هر حال مکانهایی که بانوان برای خرید پوشاک بویژه شلوارهای زنانه نظیر تیار در تهران می توانند به آنها مراجعه کنند محدود نبوده و این روزها فروشگاهها و مراکز خرید متنوعی مانند در هر نقطه ای از پایتخت مشغول به فعالیتند و وارد یک رقابت داغ برای جذب مشتریانی می شوند که با توجه به شرایط مالی جامعه می خواهند با صرف هزینه ای ناچیز پوشاک با شیک و راحت تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شلوار تیار پاناما زنانه

فروش عمده شلوار زنانه دوخته شده با تیار پاناما در ایران از استقبال خوبی بین …