تولید شلوار زنانه
خانه / شلوار کرپ / شلوار مجلسی کرپ گاباردین زنانه

شلوار مجلسی کرپ گاباردین زنانه

کرپ گاباردین با توجه به این که پارچه با بافت درشت و حالت برجسته می باشد، اغلب با رنگ مشکی در فروشگاه ها موجود است و برای تهیه شلوار مجلسی زنانه بکار می رود.

یکی از اقسام پارچه هایی که به منظور دوخت شلوار برای بانوان، خرید بالایی را از آن شاهد هستیم، پارچه کرپ گاباردین می باشد که بیشتر به رنگ مشکی است.
برای خانم ها هم برخی از پارچه ها بسیار کاربردی می باشد. خب شاید بگویید که مشتریان و مصرف کنندگان اصلی فروشگاه های مختلف پارچه، همین خانم ها هستند، که اغلب هم برای خودشان به منظور دوخت مانتو و یا شلوار زنانه مجلسی خرید دارند. اما باید گفت که البته بانوان به دلیل اهمیت بالاتری که نسبت به مردان به پوشاک خود می دهند، بیشتر هم پارچه خریداری می کنند.

رنگ های دیگر کرپ مثل سرمه ای فروش کمتری دارند. ولی مشکل اصلی این پارچه این است که اگرچه گران است، اما زود به نخ کش می شود. بیشتر هنگامیکه می خواهند یک پوشش مجلسی داشته باشند، از این مدل پارچه استفاده می کنند.

شلوار مجلسی کرپ گاباردین

ویژگیهای شلوار مجلسی کرپ گاباردین زنانه

شلوار مجلسی کرپ گاباردین زنانه از انواع شلوار های راحت و با تن پوش شیک برای خانم ها هستند. اغلب خانم ها از این مدل شلوار ها استفاده می کنند.

شلوار های کرپ گاباردین در انواع رنگ های تیره و طرح های دم پا و راسته در بازار موجود هستند. شلوار های کرپ گاباردین را همچنین می توانید برای مکان های مختلف نظر مجالس و مکان های اداری و … بپوشید. توجه داشته باشید برای اینکه تیپ و ظاهر جذاب تری داشته باشید بهتر است رنگ شلوار با رنگ کت و یا مانتو شما ست باشد.

شلوار مجلسی کرپ گاباردین

پارچه کرپ گاباردین

پارچه گاباردین در دسته پارچه های کرپ طبقه بندی می شود، گرم بالای آن که آهار بالاتری دارد با نام ترک نیز مشهور است.

گاباردین انواع مختلف دارد: کجراه و صابونی که اصطلاحا کریستال نامیده می شود. این پارچه ویژگی کشسانی ندارد و اغلب در شلوار زنانه رسمی و مجلسی استفاده می شود. پارچه های مناسب برای شلوار زنانه، باید اندکی ریزش داشته باشد.

شلوار مجلسی کرپ گاباردین

معرفی کرپ

انواع پارچه کرپ به قرار زیرند:

  • پارچه کرپ گلدار ترک
  • پارچه کرپ اسکاچی
  • پارچه کرپ حریر کرباسی
  • پارچه کرپ گاباردین
  • پارچه کرپ چادری

کل این موارد بیشتر برای تهیه مانتوهای مجلسی و رسمی، کت و شلوارهای زنانه و لباس های بلند استفاده می شوند. خاصیت لخت آنها سبب شده است که اغلب بانوان، بویژه زنان میانسال طرفدار این مدل پارچه باشند.
در پایان توجه کنید اینکه یک پارچه کرپ را خوب بدانیم نیازمند داشتن خواصی است که در امر خرید و فروش و تشخیص بهترین جنس پارچه کرپ باید بدان توجه شود. کش آمدن پارچه کر،پ بافت سوزنی و ضخامت مناسب و سبکی از مهم ترین خصوصیتهای پارچه کرپ می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید شلوار کرپ گاواردین دمپا

تولید شلوار کرپ گاواردین دمپا چند سالی است که در دستور کار صنف مرتبط با پوشاک قرار گرفته است. مراکز تولیدی متعددی در سراسر کشور مشغول به تولید انواع شلوار کرپ گ